Новини

Формується група дітей шкільного віку для оздоровлення в санаторії «Бердянськ»

З 25 березня ц.р,. на 24 календарні дні, формується група дітей шкільного віку для оздоровлення в санаторії «Бердянськ», на узбережжі Азовського моря (м.Бердянськ Запорізької області).

Усім бажаючим потрібно терміново звернутися до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (вул. Шевченка, 49, тел. 3-74-43).  

Клінічний санаторій «Бердянськ» - одна з кращих здравниць на узбережжі Азовського моря. Він розташований на території популярного в Україні грязевого і кліматичного курорту Бердянськ. Славиться потужною лікувально-діагностичною базою, професіоналізмом лікарського персоналу, ефективним використанням унікальних природних лікувальних факторів, застосуванням не тільки традиційних, а й нових методик лікування.

Здравниця має в своєму розпорядженні п'ять спальних корпусів, водолікарню, тренажерні та спортивний зал, дитячі майданчики, піщаний пляж, обладнаний лежаками та тіньовими навісами, - всім необхідним, щоб забезпечити вам повноцінне оздоровлення та відпочинок у Бердянську.

Санаторій «Бердянськ» спеціалізується на лікуванні захворювань: кістково-м'язової системи; дихальної системи; системи кровообігу; нервової системи; шлунково-кишкового тракту; шкіри.

Оздоровчі процедури та методи лікування: прийом мінеральної води «Бердянська»; грязьові аплікації;  електрогрязелікування; лікувальні душі; рефлексотерапія; лікувальна фізкультура; кліматолікування; аеротерапія (масляні, трав'яні, содові інгаляції); масаж;  лікувальні ванни (перлинні, мінеральні хлоридно-натрієві йодобромні, ропні); психотерапія тощо.

Інформує:  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

12.03.2020
Просмотров: 597
Всі новини