Новини

НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ДЛЯ ПРОТИДІЇ КОРОНАВІРУСУ ОФІЦІЙНО ВВЕЛИ КАРАНТИН

Кабінет міністрів ввів обмежувальні заходи через загрозу коронавірусу.

Кабінет міністрів України починаючи від 12 березня вводить карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.

Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів України.

Зазначається, що кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

"На засіданні Кабінету Міністрів, 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення", – йдеться в повідомленні.

Також уряд ухвалив рішення закупити інфрачервоне обладнання  для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Джерело: Телевізійна служба новин

12.03.2020
Просмотров: 575
Всі новини